Kosárlabda-múzeum
Webshop
Sajtószoba
MKOSZ
Elérhetőség
MKOSZ Iroda
Bankszámlaszámok
Elnökség
Határozatok
Tiszteletbeli Elnökség
Bizottságok
Megyei Szervezeti egységek
MKOSZ története
Kosárlabda története
MKOSZ Szabályzatok
Etikai
Versenykiírások
Digi jegyzőkönyv
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Adatvédelem
COVID-19
MKOSZ Beszámolók
Felvételi többletpont
Produktivitási szempontrendszer
Játékvezetők
Játékvezetők honlapja
JÜNYIR
Szakma
Szakmai anyagok
Edzőtovábbképzés
Edzőképzés
Edzői regisztráció 2023
Edzői regisztráció - archív
Edzők - Kreditigazoló lap
Edzők - Publikációs követelmények
Edzők - kreditrendszer 2023/2024
Edzők 2023/2024
Edzők - archív szezonok
Dobd a kosárba
Neveljünk kosarasokat!
Hírek
MKOSZ
Közlemények
Interjúk
Egyetemi
Bajnokságok
Felnőtt bajnokságok
Tippmix Férfi NB I. A csoport
Tippmix Női NB I. A csoport
Férfi NB I. B Piros csoport
Férfi NB I. B Osztályozó
Férfi NB I. B Zöld csoport
Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért
Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-30. helyért
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Női Amatőr NB I. Fehér csoport
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Férfi NB II. Keleti csoport
Férfi NB II. Nyugati csoport
Férfi NB II. Közép - Rájátszás az 1-9. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 10-18. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 19-24. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 25-30. helyért
Férfi NB II. Közép A csoport
Férfi NB II. Közép B csoport
Férfi NB II. Közép C csoport
Kerekesszékes bajnokság
Magyar Kupa, Férfi
Magyar Kupa, Női
Hepp Kupa, Férfi
Hepp Kupa, Női
Kerekesszékes kupa
Utánpótlás bajnokságok
Fiú egyetemi bajnokság, Rájátszás
Leány egyetemi bajnokság, Rájátszás
Fiú egyetemi bajnokság, Kelet
Fiú egyetemi bajnokság, Nyugat
Leány egyetemi bajnokság, Kelet
Leány egyetemi bajnokság, Nyugat
Morgen F. Emlékbajnokság
NB I. A csoport, Fiú U20
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Fiú Junior
Leány Junior
Fiú Kadett
Leány Kadett
Fiú Serdülő
Leány Serdülő
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Akrobatikus kosárlabda
Kosárpalánta
Csapatok
Játékosok
Válogatott
Női válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U19 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U19 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Műsor
Videók
3x3
TAO
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Felnőtt bajnokságok
Tippmix Férfi NB I. A csoport
Tippmix Női NB I. A csoport
Férfi NB I. B Piros csoport
Férfi NB I. B Osztályozó
Férfi NB I. B Zöld csoport
Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért
Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-30. helyért
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Női Amatőr NB I. Fehér csoport
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Férfi NB II. Keleti csoport
Férfi NB II. Nyugati csoport
Férfi NB II. Közép - Rájátszás az 1-9. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 10-18. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 19-24. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 25-30. helyért
Férfi NB II. Közép A csoport
Férfi NB II. Közép B csoport
Férfi NB II. Közép C csoport
Kerekesszékes bajnokság
Magyar Kupa, Férfi
Magyar Kupa, Női
Hepp Kupa, Férfi
Hepp Kupa, Női
Kerekesszékes kupa
Utánpótlás bajnokságok
Fiú egyetemi bajnokság, Rájátszás
Leány egyetemi bajnokság, Rájátszás
Fiú egyetemi bajnokság, Kelet
Fiú egyetemi bajnokság, Nyugat
Leány egyetemi bajnokság, Kelet
Leány egyetemi bajnokság, Nyugat
Morgen F. Emlékbajnokság
NB I. A csoport, Fiú U20
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Fiú Junior
Leány Junior
Fiú Kadett
Leány Kadett
Fiú Serdülő
Leány Serdülő
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Akrobatikus kosárlabda
Női válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U19 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U19 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Elérhetőség
MKOSZ Iroda
Bankszámlaszámok
Megyei Szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli Elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetők
Videószabálykönyv
Szabálykönyv
Videóteszt
Mechanikai teszt
FIBA mechanikai CS-k (két jv.)
FIBA mechanikai CS-k (három jv.)
FIBA oktatási videók
NB I-es küldés
Játékvezetői karjelek
MKOSZ története
Kosárlabda története
Férfi NB I: Falco-Szolnok és Alba-Körmend rangadók jönnek
2019. január 12. | 11:55
Jászberénybe utazik a ZTE.
Férfi NB I A
Férfi NB I/A
Alba Fehérvár
ALBA
Körmend
Jászberény
ZTE
Szolnok
Szolnoki Olaj KK
Sopron KC
Sopron
DEAC
Falco
Tehetséges Fiatalok
Atomerőmű SE
KTE-Duna Aszfalt
KTE
PVSK
Comment
Share
Férfi NB I: Megszorongatta a Szedeák az Olajt
2019. január 5. | 23:10
Govens és Bruinsma győzelemmel tért vissza a Falcóba
Férfi NB I A
Szolnoki Olaj KK
Szedeák
Falco
Sopron KC
Atomerőmű SE
Jászberény
JKSE
PVSK
PVSK-Panthers
Alba Fehérvár
Tehetséges Fiatalok
Kaposvári KK
Comment
Share
Férfi NB I: TF-BP – Kaposvár rangadó az alsóházban
2019. január 5. | 15:05
A Falco a Sopront fogadja.
Férfi NB I A
Szolnoki Olaj KK
Szedeák
Tehetséges Fiatalok
Kaposvári KK
Falco
Sopron KC
PVSK-Panthers
Alba Fehérvár
Atomerőmű SE
Jászberény
JKSE
Comment
Share
Férfi NB I: Egerszeget is bevette a Körmend
2018. december 30. | 23:20
Kialakult a magyar kupa nyolcasdöntőjének mezőnye.
Férfi NB I A
DEAC
PVSK-Panthers
Sopron KC
Alba Fehérvár
Jászberény
JKSE
Kaposvári KK
Atomerőmű SE
KTE-Duna Aszfalt
ZTE
Körmend
Szedeák
Falco
Tehetséges Fiatalok
Szolnoki Olaj KK
Comment
Share
Férfi NB I: Az újonc a bajnokot fogadja
2018. december 30. | 11:15
Az idei utolsó forduló után eldől, kik lesznek ott a Magyar Kupában.
Férfi NB I A
Beharangozó
DEAC
PVSK-Panthers
Sopron KC
Alba Fehérvár
Szedeák
Falco
ZTE
Körmend
Jászberény
JKSE
Kaposvári KK
Atomerőmű SE
KTE-Duna Aszfalt
Tehetséges Fiatalok
Szolnoki Olaj KK
Comment
Share
Férfi NB I: Megállította a Körmend a Paksot
2018. december 27. | 23:25
Az Alba Debrecenben is kikapott, a Szolnok nagy csatában verte a Berényt.
Férfi NB I A
Tehetséges Fiatalok
Falco
DEAC
Alba Fehérvár
Körmend
Atomerőmű SE
Szedeák
Sopron KC
Szolnoki Olaj KK
Jászberény
JKSE
Kaposvári KK
Comment
Share
Férfi NB I: A Körmend a Paksot fogadja
2018. december 27. | 14:45
Jász-Nagykun-Szolnok megyei rangadó következik.
Férfi NB I A
Beharangozó
Szedeák
Sopron KC
DEAC
Alba Fehérvár
Szolnoki Olaj KK
Jászberény
JKSE
Körmend
Atomerőmű SE
Kaposvári KK
KTE-Duna Aszfalt
Falco
Tehetséges Fiatalok
Comment
Share
Férfi NB I A: Megszerezte első győzelmét a TF
2018. december 23. | 00:10
Tehetséges Fiatalok
Szedeák
Férfi NB I A
Körmend
Kaposvári KK
Atomerőmű SE
PVSK
Sopron KC
DEAC
Comment
Share
Férfi NB I: Zsinórban ötödször nyerne a Jászberény
2018. december 22. | 14:30
A TF a Szegedet fogadja.
Férfi NB I A
Beharangozó
Jászberény
JKSE
Sopron KC
DEAC
Tehetséges Fiatalok
Szedeák
Atomerőmű SE
PVSK
Körmend
Kaposvár
Falco
ZTE
Alba Fehérvár
Comment
Share
Férfi NB I: Legyőzte, és meg is előzte a Paks az Albát
2018. december 15. | 21:20
Férfi NB I A
Szolnoki Olaj KK
Körmend
Szedeák
Tehetséges Fiatalok
Jászberény
JKSE
Sopron KC
Atomerőmű SE
Alba Fehérvár
Kaposvári KK
PVSK
Comment
Share
<<
<
18
19
20
21
22
>
>>
Legnépszerűbb hírek
Új lebonyolítás lesz jövőre a női Euroligában
09:10 | 2024. május 16.
Tippmix Férfi NB I: Kiesett a Kaposvár
19:07 | 2024. május 15.
Csütörtökön rajtol a debreceni 3x3-as olimpiai selejtező
17:00 | 2024. május 15.
Tippmix Férfi NB I: A Szolnok kiegyenlített a fináléban
22:06 | 2024. május 14.
Férfi egyetemi bajnokság: DEAC-címvédés kétszeri hosszabbítás után
21:15 | 2024. május 14.
A TFSE magabiztos győzelemmel nyerte a női egyetemi bajnokságot
18:30 | 2024. május 14.
Június elején összetartáson vesz részt férfi felnőtt válogatottunk
12:50 | 2024. május 14.
Férfi NB I B: Micsovics extrája bajnokságot és A csoportot ért a PVSK-nak
21:05 | 2024. május 12.
Leány kadett: A Csata DSE a bajnok
19:15 | 2024. május 12.
Vármegyei szövetségek
Baranya Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Bács-Kiskun Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Békés Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Budapesti Kosárlabda Szövetség
Csongrád-Csanád Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Fejér Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Győr-Moson-Sopron Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Hajdú-Bihar Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Heves Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Komárom-Esztergom Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Nógrád Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Pest Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Somogy Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Tolna Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Vas Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Veszprém Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Zala Vármegyei Kosárlabda Szövetség